LOADING

Pozycjonowanie stron – Konin

Profesjonalne pozycjonowanie stron dla firm z Konina.

Pozycjonowanie to nadal jeden z tańszych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta, szczególnie w czasie gdy koszty kliknięć Adwords stale drożeją. Mamy doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż – od usług, poprzez branżę medyczną na gastronomii kończąc.

Możemy pomóc zarówno w samym pozycjonowaniu strony jak i bardziej kompleksowemu podejściu jak połączenie SEO i reklam Adwords, reklam na Facebooku i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego

Warto wybrać Carted

Na rynku jest wiele firm świadczących usługi pozycjonowania. Każda z nich reklamuje się jako ta najlepsza. Jednak rzeczywistość często jest inna i ich usługi nie są na tak wysokim poziomie. Jeśli zastanawiasz się, czemu warto wybrać nas, mamy konkretne argumenty. Mamy ponad 5 lat doświadczenia. Pracowaliśmy z dużymi markami (bank, serwisy noclegowe) jak małymi firmami świadczącymi usługi na lokalnym rynku. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w pozycjonowaniu w różnych branżach. Dlatego możemy pomóc ułożyć Tobie najlepszą strategię, tak byś mógł osiągnąć sukces.

Na czym polega

Skuteczne pozycjonowanie

biurko-seoCzym tak naprawdę jest skuteczne pozycjonowanie? To przede wszystkim dobra optymalizacja samego serwisu. Liczy się tutaj optymalizacja techniczna – struktura strony, zadbanie o odpowiednią indeksację, ustawienie właściwych title i nagłówków. To także treści – nie tylko zawierające odpowiednie słowa kluczowe, ale też odpowiednio przygotowane zarówno pod użytkownika jak i wyszukiwarkę.
Na końcu ważne są też dobre linki. Odpowiednie wzmocnienie domeny, zróżnicowanie linków. To wszystko ma wpływ na końcowe efekty, które może przynieść pozycjonowanie. Przez lata wypracowaliśmy sprawdzone metody, które pomagają nam działać skutecznie.

4 filary

Dobrego marketingu strony internetowej

  • Treści, które mogą ściągnąć ruch jak i przekonać użytkownika do kontaktu/zakupu.
  • Dobre linki, które wzmacniają domenę i pomagają osiągnąć lepsze pozycje w wyszukiwarce.
  • Dywersyfikacja ruchu – praca nad wieloma kanałami ruchu.
  • Odpowiednia analityka internetowa, która pomaga mierzyć efekty prowadzonych prac.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Koninie

Jak wygląda pozycjonowanie firm z różnych sektorów na terenie Konina? Czy takie działania mają sens? Dlatego przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Poniżej wstawiliśmy tabelkę z przykładowymi frazami związanymi z Koninem, liczby pochodzą z narzędzia Google Keyword Tool. Frazy przedstawione niżej związane są z różnymi sektorami, co daje wgląd na możliwy ruch:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi wulkanizacja konin 70
ogłoszenia praca konin 6600
lekarz laryngolog konin 880
lekarz ortopeda konin 590
usługi kosmetyczka konin 320
usługi fryzjer konin 880
gastronomia pizzeria konin 1000

Jak widać, pomimo faktu, że Konin nie zalicza się do czołówki największych miast to widać, że wiele branż jest dość mocno szukanych w Google. Na pewno działania SEO i prace nad stroną internetową mają sens jeśli chcemy rozwinąć firmę lub rozpocząć całkiem nową działalność.

Często

Zadawane pytania

Ile będę czekał na efekty?

W przypadku mniejszych miejscowości zazwyczaj trzeba liczyć minimum 3 miesiące na pierwsze wzrosty ruchu i pozycji. Przy konkurencyjnych branżach osiągnięcie efektów może się wydłużyć do 6-12 miesięcy.
Dlatego też zalecamy usługę w formie pakietu, który łączy działania pozycjonowania z kampaniami Adwords i innymi reklamami. Dzięki temu można zdobywać ruch już od początku z różnych źródeł.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta, mamy wiele korzystnych pakietów cenowych.

Czy analityka jest w pakiecie?

Tak, choć jest to analityka w podstawowym zakresie. Mówiąc krótko – dbamy o to by mierzyć co się dzieje i by było to mierzone poprawnie.
Jeśli klient chce comiesięczne rozbudowane raporty analityczne oraz chce na bieżąco pracować nad poprawkami przy stronie przy użyciu analityki wtedy proponujemy analitykę rozszerzoną. W pakiecie z pozycjonowaniem lokalnym jest to niewielka, dodatkowa opłata.

Czemu nie rozliczacie się na efekt?

Podejmujemy konkretne działania, które wymagają konkretnej inwestycji. Dlatego pracujemy w modelu ryczałtowym. Warto zauważyć, że mamy wiele pakietów cenowych dostosowanych do możliwości finansowych klienta.
Wiemy, że wiele osób może obawiać się takiego modelu współpracy. Dlatego na każdym etapie dokładnie raportujemy nasze działania. Wiesz, co robimy, jak linkujemy, za co dokładnie płacisz.

Chcę zdominować lokalny rynek. Jak jeszcze możecie pomóc?

Pozycjonowanie to jeden z kilku sposobów na ściągniecie ruchu. Warto pomyśleć też o innych kanałach jak social media czy ruch płatny. Świadczymy kompleksową usługę marketingu internetowego i jesteśmy w stanie pomóc w każdym z tych obszarów.

Czy mogę pozycjonować się na Konin i inne okoliczne miasta z województwa?

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, nie tylko w Koninie, ale np. też w okolicznych miastach to jak najbardziej możemy uwzględnić je przy pozycjonowaniu lokalnym. Wymaga to przeważnie małej rozbudowy strony i przygotowanie landingów pod ważniejsze miejscowości, gdzie są oddziały lub świadczona jest usługa.

Zapytaj o ofertę