LOADING

Pozycjonowanie stron – Kętrzyn

Kętrzyn – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego. Miasto leży w krainie historycznej Prusy Dolne kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii. Obecnie w Kętrzynie, do przemysłu spożywczego dołączyły: przemysł elektrotechniczny oraz odzieżowy. Największe zakłady to ZPO „Warmia” (odzież), Philips Lighting Poland S.A. Oddział w Kętrzynie (oświetlenie), MTI-Furninova POLSKA (meble tapicerowane), SPPH „Majonezy” (przemysł spożywczy) i inne (FPK, MST, FOR-MECH Sp. z o.o.).Jeśli zatem mieszkasz i pracujesz w Kętrzynie i chcesz, aby Twój biznes stał się znany i rozpoznawany na całym wybrzeżu, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ my wiemy, jak Ci pomóc.

DLACZEGO MY?

Nazywamy się Carted. Jesteśmy firmą  pozycjonerską zajmującą się od wielu lat nie tylko pozycjonowaniem, ale także pomocą przy wybijaniu się małym i średnim firm na rynku lokalnym oraz ogólnym. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co widać po naszych wynikach. Pomożemy Ci zwiększyć ilość odwiedzin na Twojej stronie, zwiększyć ruch na Twoich portalach w social mediach i obroty w Twojej firmie. Doradzimy co zrobić, aby zyskać większą ilość klientów, pomagając Ci dobrać kolorystykę, treści i formę Twoich wpisów. Chcesz wiedzieć, jak zaistnieć na lokalnym rynku? Wybierz nas!

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresMamy wiele lat doświadczenia z pracą z różnymi klientami. Wiemy, że do pozycjonowania trzeba podejść indywidualnie i tak robimy. Skupiamy się na ściąganiu tematycznego ruchu, który pomoże Ci rozwinąć biznes.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Po przystąpieniu do realizacji zadania, zawsze najpierw dokładnie analizujemy zarówno Twoją sytuację jak i branżę, którą się zajmujesz, a także lokalny popyt. Nic nie robimy bez wstępnego dokładnego wstępnego planu, a gdy już go obierzemy, wytrwale go realizujemy,
  • Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany, które pojawiają się na Twojej stronie i w Twojej branży. Naszą pracę potwierdzamy analityką internetową, dzięki czemu 24/7 wiemy, co się dzieje na Twojej stronie,
  • Nasza firma od wielu lat zajmuje się promowaniem najrozmaitszych biznesów na terenie całego kraju – stąd wiemy jak dobrze działać,
  • Efektem naszej pracy jest to, że Ty jesteś na bieżąco informowany o wszelkich zmianach i ruchach, a co miesiąc dostajesz pełen, opisany raport z naszych działań
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Kętrzynie

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Kętrzynie:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog kętrzyn 40
lekarz ginekolog kętrzyn 170
usługi fryzjer kętrzyn 260
usługi noclegi kętrzyn 390
gastronomia pizza kętrzyn 170
usługi nieruchomości kętrzyn 140

Kętrzyn jest miastem z bardzo bogatą i ciekawą historią liczącą ponad 650 lat. Burzliwe dzieje sprawiły, że spotykają się tutaj tradycje wielu narodów, które są żywe po dzień dzisiejszy. Dodatkowo miasto położone jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jest doskonałym miejscem do wypoczynku i rekreacji. Kętrzyn to również miasto zabytków datujących się już na XII wiek.

Często

Zadawane pytania

Jakie strony pozycjonujecie?

Nasza firma podejmuje się każdego zadania. Na początku, po otrzymania zapytania, dokonujemy audytu serwisu oraz konkurencji. Ustalamy również cele. W nielicznych przypadkach nie decydujemy się podjąć pozycjonowania, jeśli wiemy że nie spełnimy oczekiwań klienta – najczęściej są to sytuacje, gdy klient chce efekty bardzo szybko lub interesują go tylko pozycje na jedynkach. Jesteśmy transparentni jeśli chodzi o to co jest a co nie jest możliwe.

Czy pozycjonujecie sklepy internetowe?

Tak. Mamy doświadczenie zarówno w dobrej optymalizacji sklepów pod wyszukiwarki. Pozycjonowaliśmy różne sklepy na skryptach jak Magento, WooCommerce, PrestaShop oraz autorskich skryptach. Pozycjonowaliśmy zarówno duże sklepy, z miesięcznymi obrotami liczonymi w milionach złotych jak i małe sklepu, dopiero zdobywające pozycję na rynku.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Na czas nieokreślony, z możliwością wypowiedzenia w każdym momencie.

Zapytaj o ofertę