LOADING

Pozycjonowanie stron – Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle to miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone w południowo-wschodniej części Niziny Śląskiej, w Kotlinie Raciborskiej na Śląsku Opolskim, nad Odrą przy wylocie Kanału Gliwickiego i ujścia Kłodnicy. Z uwagi na warunki ekonomiczne, walory  krajoznawcze miasta wiemy co zrobić, aby Twoja firma była znana i rozpoznawalna nie tylko w Kędzierzynie-Koźlu, ale też w całym województwie opolskim.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy firmą pozycjonującą. Nazywamy się Carted. Wspólnie działamy już od 2 lat. Wcześniej wszyscy przez wiele długich lat pracowaliśmy w jednej z największych w Polsce agencji SEO. To tam uczyliśmy się rzemiosła a otwierając Carted byliśmy już  gotowi pomagać  wielu biznesom z najrozmaitszych branż. Z usług naszej firmy skorzystały setki zadowolonych klientów. Pozycjonujemy rozmaite sklepy, firmy transportowe, strony firmowe. Podejmujemy w zasadzie każde zlecone zadania, bo dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby klientów i wiemy, co moglibyśmy poprawić aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresSEO to świetny sposób na zwiększenie ruchu na stronie oraz dotarcie do większej bazy klientów. Można je łączyć z innymi kanałami jak reklamy Adwords czy Facebook, co w rezultacie da najlepszy efekt. Dzięki doświadczeniu w pracy z różnymi klientami podpowiemy, jakie rozwiązania będą najlepsze dla twojego biznesu.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • W działaniu jednym z pierwszych naszych kroków jest skrupulatna i dokładna analiza Twojej branży a także Twojej sytuacji. Dzięki temu dokładnie wiemy jakie cele możemy obrać i jak do nich dążyć,
  • Nieustannie analizujemy swoje działania i na bieżąco monitorujemy zmiany w Twoim serwisie, dzięki czemu trzymamy rękę na pulsie, natomiast Ty na bieżąco możesz się dowiedzieć czy i co się zmieniło,
  • Dzięki wieloletniej pracy w firmie pozycjonerskiej, jesteśmy specjalistami, którzy znają różne branże. Wiemy co robić i jak działać,
  • Co miesiąc otrzymasz od nas pełną analizę i wykaz naszych działań oraz zmian.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Kędzierzynie-Koźlu

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Kędzierzynie-Koźlu:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog kędzierzyn koźle 90
lekarz ginekolog kędzierzyn koźle 210
usługi fryzjer kędzierzyn koźle 260
usługi noclegi kędzierzyn koźle 320
gastronomia pizza kędzierzyn koźle 210
usługi nieruchomości kędzierzyn koźle 390

Kędzierzyn-Koźle to miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, to miasto w województwie opolskim, ważny ośrodek administracyjny, przemysłowy i kulturalny regionu. Atutem miasta jest jego położenie w centralnej części Europy, w stosunkowo niewielkiej odległości (300-400 km) od sześciu stolic europejskich: Warszawy, Berlina, Pragi, Wiednia, Bratysławy i Budapesztu. Kędzierzyn-Kożle to prężnie działający ośrodek gospodarczy. Niewątpliwym atutem miasta jest również usytuowanie nad rzeką Odrą. Port w Koźlu umożliwia korzystanie ze szlaku wodnego prowadzącego do portu Szczecin – Świnoujście, a dzięki połączeniu z Europejskim Systemem Dróg Wodnych (Odra – Szprewa, Odra – Havela) – także transport towarów do krajów Europy Zachodniej.

Często

Zadawane pytania

Ile trwa pozycjonowanie?

To zależy od trudności słów kluczowych, konkurencji na rynku, samej strony internetowej, domeny i wielu innych czynników. Zazwyczaj pierwsze efekty w postaci wzrostu pozycji fraz oraz ruchu są już widoczne po około 3 miesiącach. Najczęściej jednak trzeba liczyć 6-9 miesięcy by zauważyć wyraźne wzrosty.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Nasza siedziba znajduje się w Wieluniu w województwie łódzkim. Nie stanowi jednak żadnego problemu, aby utrzymywać z nami kontakt telefoniczny czy mailowy. Obecnie też można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu.

Czy dostanę raporty?

Oczywiście, po nawiązaniu współpracy  co miesiąc dostajesz raporty. Ich treść będzie różna zależnie od wybranego pakietu usług.

Co zawierają raporty?

Ich treść różni się zależnie od wybranego pakietu usług. To w szczególności  podsumowanie działań podjętych w ostatnim miesiącu. Informacje te uzupełnione są o dane z narzędzi zewnętrznych – np. statystyki z Google Analytics, widoczność z Senuto, raport pozycji czy też statystyki realizacji celów. Raporty otrzymujesz co miesiąc.

Zapytaj o ofertę