LOADING

Pozycjonowanie Iława

Każdy uwielbia Mazury – jest to przepiękna kraina jezior w północno-wschodniej Polsce, każdego roku przyciągająca tysiące turystów. To właśnie w tej krainie leży miasto Iława, a w Iławie znajduje się Twój biznes. Jeśli wydaje Ci się, że mimo codziennej obecności setek ludzi w pobliżu Twojej firmy, mało kto do niej zagląda, może warto pomyśleć o dobrej reklamie? Obecnie niemal każdy korzysta z Internetu, a większość ludzi, zanim wybierze się na wakacje, urlop czy weekend, sprawdza właśnie w sieci dostępność okolicznych atrakcji, lokali gastronomicznych, sklepów i firm. Jeśli zadbasz, o widoczność Twojej firmy w sieci, możesz liczyć nie tylko na wzrost sprzedaży z tytułu większej ilości zaglądających do Ciebie turystów, ale i miejscowi chętnie zajrzą do lokalu, o którym nie wiedzieli. My wiemy, co zrobić, by tak się stało.

DLACZEGO MY?

Jako firma Carted wspólnie działamy od 2 lat i zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem. Wcześniej jednak wszyscy przez wiele długich lat pracowaliśmy w jednej z największych w Polsce agencji SEO. To tam szlifowaliśmy swoje umiejętności, a otwierając Carted byliśmy gotowi pomóc wielu biznesom z najrozmaitszych branż. Z usług naszej firmy skorzystały setki zadowolonych klientów – zdążyliśmy wypozycjonować już rozmaite sklepy, firmy transportowe, instytucje bankowe czy serwisy noclegowe. Staramy się podjąć w zasadzie każdego zadania, bo dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby klientów i wiemy, co moglibyśmy poprawić aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

biurko-seoMamy wiele lat doświadczenia z pracą z klientami z różnych sektorów. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie skutecznie w stanie pomóc ściągnąć ruch i pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Podpowiadamy, jak wykorzystać wszystkie kanały (seo, reklamy, social), by firma mogła się szybciej rozwijać.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Pierwszym krokiem naszego działania jest skrupulatna i dokładna analiza Twojej branży a także Twojej sytuacji. Dzięki temu dokładnie wiemy jakie cele możemy obrać i jak do nich dążyć,
  • Na bieżąco analizujemy wszystkie swoje działania i monitorujemy zmiany w Twoim serwisie, dzięki temu trzymamy rękę na pulsie, a Ty na bieżąco możesz się dowiedzieć czy i co się zmieniło,
  • Dzięki wieloletniej pracy w branży, jesteśmy specjalistami, którzy znają różne branże. Wiemy co robić i jak działać,
  • Co miesiąc otrzymasz pełną analizę i wykaz naszych działań oraz zmian.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Iławie

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Iławie:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog iława 90
lekarz ginekolog iława 210
usługi fryzjer iława 390
gastronomia restauracja iława 480
gastronomia pizza iława 210
usługi nieruchomości iława 390

Iława znajduje się w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Położona jest nad najdłuższym jeziorem w Polsce, zwanym Jeziorakiem, które to, wraz z Kanałem Elbląskim tworzą wodną drogę, łączącą Iławę bezpośrednio z morzem. . Przez Iławę przepływają rzeki Iławka i Tynwałd, a w obrębie miasta znajduje się największa śródlądowa wyspa – Wielka Żuława. Ponadto miasto to może pochwalić się niebanalną historią, wieloma ciekawymi zabytkami. Jest też ważnym węzłem kolejowym. Wszystko to sprawia, że miasto to jest nie tylko atrakcyjne dla turystów zwiedzających Mazury ale i dla tubylców. Wszystko to sprawia, że Iława jest miejscem idealnym na otwarcie własnej firmy, czy hotelu, a wybierając naszą pomoc, miejsce to mogłby się stać jednym z najlepiej znanych obiektów na pojezierzu.

Często

Zadawane pytania

Na jaki okres czasu podpisujemy umowę?

Umowę którą podpisujemy, zawieramy na czas nieokreślony, umożliwiając jej rozwiązanie w dowolnym momencie, w przypadku Twojego ewentualnego niezadowolenia.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Nasza siedziba znajduje się w Wieluniu w województwie łódzkim. Nie ma jednak problemu, aby utrzymywać z nami kontakt telefoniczny czy mailowy. Na chwilę obecną również można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu.

Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc?

Oczywiście! Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę indywidualnie do klienta, dlatego też dokładnie z początku wszystko analizujemy i rozmawiamy. Mniejszy budżet może co najwyżej wydłużyć czas działań, ale zwykle prowadzi do zamierzonego celu.

Więc jakiej ceny mam się spodziewać?

Cena za pozycjonowanie, tak samo jak i czas potrzebny na osiągnięcie efektów, uzależnione są  od trudności branży, treści na stronie, domeny i wielu innych czynników, gdyż to przekłada się na nakłady niezbędne przy pozycjonowaniu. Zwykle ceny zaczynają się od 300 zł na miesiąc, jednak w dużych miastach i konkurencyjnych branżach mogą one nawet sięgać 1000+ zł.

Zapytaj o ofertę