LOADING

Pozycjonowanie stron – Ełk

Ełk to miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Największe i najludniejsze miasto na Mazurach oraz główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie.Miasto zajmuje 3. miejsce pod względem ludności i 4. miejsce pod względem powierzchni w województwie warmińsko-mazurskim. To tutaj mieszkasz i prowadzisz swój biznes oraz tutaj pragniesz rozwijać go i zależy Ci na lokalnej reklamie? Pomożemy!

DLACZEGO MY?

Carted to firma – prowadzona przez ludzi, którzy z niejednego pieca chleb jedli i doskonale znają branżę pozycjonerską. Jesteśmy profesjonalistami, których z pracą łączy pasja i  obowiązek wobec klientów. Od wielu lat zajmujemy się pozycjonowaniem, promocją w sieci i lokalną najrozmaitszych firm, sklepów, przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Od lat  współpracujemy ze sklepami sportowymi, sklepami z fototapetami, firmami transportowymi, serwisami noclegowymi i wieloma innymi. Doskonale wiemy, co zrobić, aby Twoja strona stała się atrakcyjna w sieci.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresPrzez lata mieliśmy okazję pracować z klientami z różnych branż. Zapewniamy kompleksową usługę, nastawioną na sprowadzenie tematycznego ruchu oraz rozwój strony.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jako specjaliści w branży oraz poprzez fakt ,iż zależy nam na tym, aby wybrać jak najbardziej indywidualny tok działania, spersonalizowany pod Twój biznes, wstępnie dokładnie analizujemy Twoją sytuację. Dopiero po dokładnym omówieniu z Tobą strategii działania wybieramy solidne CELE do których DĄŻYMY,
  • Na bieżąco analizujemy, sprawdzamy i monitorujemy wszystko co dzieje się na Twojej stronie. To pozwala nam na właściwy tok działania, a Ty wiesz, gdy nasze działania przynoszą rezultaty,
  • Mamy wiele lat doświadczenia, a z pracą łączy nas nie tylko obowiązek ale i pasja. Dzięki naszej pracy wypozycjonowaliśmy wielu klientów w całej Polsce,
  • Co miesiąc będziesz otrzymywać od nas skrupulatnie wykonany raport naszych działań
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Ełku

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Ełku:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog ełk 210
lekarz ginekolog ełk 390
usługi fryzjer ełk 590
usługi noclegi ełk 1300
gastronomia pizza ełk 480
usługi nieruchomości ełk 880

Ełk to miasto położone na Pojezierzu Ełckim, stanowiące część Pojezierza Mazurskiego. Miasto leży nad Jeziorem Ełckim, jeziorem Sunowo i rzeką Ełk, będącą dopływem Biebrzy. Ponadto w obrębie miasta znajdują się dwa niewielkie jeziora: Selmęt Mały i Szyba. Miasto znajduje się w centrum Zielonych Płuc Polski. Miasto może pochwalić się bardzo dużą ilością zabytków przez co stanowi bardzo ciekawe miejsce do zwiedzania i wypoczynku. W Ełku znajduje się również podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie obowiązują preferencyjne warunki prowadzenia działalności gospodarczej dla firm krajowych i zagranicznych. Do najbardziej znanych firm należy: „PORTA DRZWI” – fabryka drzwi i ościeżnic, „MG MURBET” stalowe centrum serwisowe, „IMPRESS DECOR” – fabryka papieru dla przemysłu meblowego, „CEZAR” – fabryka listew do glazury i przypodłogowych. Poza strefą największymi zakładami przemysłowymi są zakłady mięsne Animex „Mazury Ełk”.

Często

Zadawane pytania

Kto będzie się zajmował pozycjonowaniem mojej strony?

W trybie naszego postępowania, projekt jest wytworem całego zespołu, ale potem zawsze jest wyznaczona jedna osoba -opiekun serwisu – prowadząca projekt, odpowiadająca za kontakt, pilnowanie terminów, działań itd. Dbamy o to,aby pozycjonowaniem zajmowały się osoby doświadczone, z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami.

Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc?

Oczywiście, ponieważ zawsze staramy się dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego też dokładnie z początku wszystko analizujemy i rozmawiamy. Mniejszy budżet może co najwyżej wydłużyć czas działań, ale zwykle prowadzi do zamierzonego celu.

Więc jakiej ceny mam się spodziewać?

Na wysokość ceny wpływa czas potrzebny na osiągnięcie efektów,  trudności branży, treści na stronie, domeny i wiele innych czynników, gdyż to przekłada się na nakłady niezbędne przy pozycjonowaniu. Zwykle ceny zaczynają się od 300 zł na miesiąc, jednak w dużych miastach i konkurencyjnych branżach mogą one nawet sięgać 1000+ zł.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Znajdujemy się we Wieluniu w województwie łódzkim. Nie stanowi jednak problemu, aby utrzymywać z nami kontakt telefoniczny czy mailowy. Na chwilę obecną również można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu.

Zapytaj o ofertę