LOADING

Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest dosyć dużym miastem na terenie Górnego Śląska posiadającym ponad 100 tysięcy mieszkańców. Miasto to, choćby z tego powodu jest dobrym miejscem na otwarcie swojego biznesu. Dzięki dużej bliskości do rozmaitych atrakcji przyrodniczych i obecności m.in. dużego parku wodnego, Dąbrowa cieszy się sławą wśród mieszkańców Śląska. Jeśli mieszkasz w Dąbrowie Górniczej lub okolicach i właśnie w tym regionie chcesz być znany i rozpoznawany dzięki swojej firmie i wypromowanej przez siebie marce, musisz zastanowić się nad dobrą reklamą w regionie.

DLACZEGO MY?

Nasza firma – Carted jest prowadzona przez ludzi, którzy z niejednego pieca jedli chleb i doskonale znają branżę pozycjonerską od kuchni. Jesteśmy profesjonalistami, których z pracą łączy nie tylko obowiązek, ale i pasja. Od wielu lat zajmujemy się pozycjonowaniem, promocją w sieci i lokalną najrozmaitszych firm, sklepów, przedsiębiorstw na terenie całej Polski – współpracowaliśmy ze sklepami sportowymi, sklepami z fototapetami, firmami transportowymi, serwisami noclegowymi i wieloma innymi. Doskonale wiemy, co zrobić, aby Twoja strona stała się atrakcyjna w sieci, a Twoja firma przyciągała większe ilości Dąbrowiczan.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

biurko-seoMamy wiele lat doświadczenia z pracą z klientami z różnych branż. Wiemy, że do każdego Klienta i serwisu trzeba podejść indywidualnie, bo różne kanały ruchu mogą przynosić inny poziom konwersji. Dzięki indywidualnemu podejściu o dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie w stanie pomóc ściągnąć ruch.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jesteśmy specjalistami i przywiązujemy dużą wagę do tego, aby skrupulatnie przeanalizować Twoją sytuację i stworzyć indywidualny plan działania oraz cele, do których wytrwale dążymy,
  • Poddajemy nasze działania nieustannej analizie internetowej, dzięki czemu na bieżąco wiemy, jakie zmiany zachodzą na twoim serwisie,
  • Posiadamy duże i wieloletnie doświadczenie w promowaniu wielu rozmaitych branży na terenie całego kraju, dzięki czemu wiemy, jaką strategię obrać w Twoim przypadku
  • Przez cały okres współpracy otrzymujesz dokładne, poparte badaniami i analizami raporty opisujące nasze działania i zmiany
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Dąbrowie Górniczej

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Dąbrowie Górniczej:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog dąbrowa górnicza 170
lekarz ginekolog dąbrowa górnicza 390
usługi fryzjer dąbrowa górnicza 1000
gastronomia restauracja dąbrowa górnicza 1600
gastronomia pizza dąbrowa górnicza 720
usługi nieruchomości dąbrowa górnicza 260

Dąbrowa Górnicza leży na Wyżynie Śląskiej w Zagłębiu Dąbrowskim. Historycznie jest krainą związaną z Małopolską, a samo miasto mocno i bezpośrednio łączy się z największymi atrakcjami Ziemi Śląskiej i Małopolskiej. Dąbrowa Górnicza leży w bliskiej odległości od znanej wszystkim polskiej Pustyni Błędowskiej, na skrzyżowaniu kilku głównych dróg krajowych. Miasto to też pochwalić się może dużą ilością zabytkowych kościołów i budynków, kilkoma wyższymi uczelniami, na których studiują studenci z wielu innych miast w Polsce. Dzięki temu wszystkiemu Dąbrowa Górnicza jest miastem atrakcyjnym i przyciągającym wiele nowych osób pragnących tam osiąść i otworzyć swój biznes.

Często

Zadawane pytania

Jakie środki powinienem przeznaczyć na pozycjonowanie?

Ostateczna cena pozycjonowania zależy od trudności branży, ponieważ to przekłada się na konieczne nakłady przeznaczone na pozycjonowanie. Zwykle ceny zaczynają się od około 300 zł na miesiąc, jednak przy bardzo konkurencyjnych branżach mogą sięgać nawet 1000 zł +.

Gdzie macie swoją siedzibę?

Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Wieluniu, w łódzkim. Możliwe są jednak spotkania z nami we Wrocławiu i Toruniu.

Kto dokładnie będzie pozycjonował moją stronę?

Nad projektem pracuje nasz cały zespół – osoby doświadczone, mające odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, jednak zawsze przewodzi mu jedna osoba – osobisty opiekun serwisu. Osoba ta odpowiada za kontakt z Tobą, pilnowanie terminów, główne działania itp.

Jaką umowę podpisujemy?

Umowa, którą zawieramy podpisywana jest na czas nieokreślony, jednak w przypadku niezadowolenia możesz złożyć wypowiedzenie w dowolnym momencie.

Zapytaj o ofertę