fbpx

Pozycjonowanie stron i prowadzenie kampanii reklamowych – Oleśnica

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Jesteśmy agencją działającą w kilku miastach, we Wrocławiu, Toruniu oraz Oleśnicy. Można nas spotkać osobiście pod adresem:

olesnica- marketing- pozycjonowanie

Carted – Oleśnica
Łowiecka 7
56-400 Oleśnica

(po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie).

Przed samym spotkaniem zalecana jest wstępna rozmowa telefoniczna, by określić potrzeby oraz cele do realizacji.

Zapraszamy do kontaktu:

skutecznie

Wypromujemy Twój biznes

Naszą specjalizacją jest pomoc małym i średnim biznesom w zwiększeniu sprzedaży.

Najpierw ustalamy z klientem cele i układamy strategię marketingową, która pomoże je osiągnąć. Zazwyczaj jest to połączenie pozycjonowania oraz kampanii reklamowych jak reklamy Google Ads oraz reklamy na Facebooku i Instagramie.

Po ustaleniu szczegółów i podpisaniu umowy, przystępujemy do pracy.

Posiadamy status i certyfikat Partnera Google. Taki certyfikat mogą uzyskać tylko firmy, które prowadzą kampanie Google Ads o większych budżetach przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Jesteśmy jedną z niewielu agencji w kraju mogących się pochwalić takim wyróżnieniem.

Do każdego biznesu podchodzimy indywidualnie. Z doświadczenia wiemy, że nie ma gotowego przepisu na zwiększenie ruchu i sprzedaży z pomocą marketingu internetowego. Działania trzeba dopasować indywidualnie do każdej firmy i niszy w której działa.

Chcesz dowiedzieć się więcej co możemy zaoferować Twojej firmie? Zapraszamy do kontaktu.

google-partner-RGB-search-mobile-shop

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords (Google Ads) – zarówno mniejszych kampanii dla lokalnych biznesów działających na terenie miasta i okolic np. Oleśnicy jak i kampanii ogólnopolskich dla producentów, sklepów internetowych i innych.

Mamy doświadczony zespół. Możemy pochwalić się zarówno latami doświadczeń zdobywanych przy różnych projektach jak i wieloma certyfikatami zdobytymi w Akademii Google.

Warto z nami współpracować, bo:

  • Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu biznesów różnych wielkości.
  • Skutecznie łączymy pozycjonowanie i kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook.
  • Całość działań uzupełniamy analityką oraz dokładnymi raportami.
  • Zapewniamy konsulting w ramach usługi.
  • Umowa bez długich ram czasowych.

w praktyce

Pozycjonowanie oraz prowadzenie reklam Adwords

Pozycjonowanie oraz prowadzenie reklam wymaga dobrej współpracy obu stron.

Współpracę można podzielić na trzy najważniejsze elementy. Istotna jest dobra komunikacja, sprawdzanie czy działania przynoszą efekty, czy można sprawdzić też inne rozwiązania.

1

Ustalenie celów, ułożenie strategii

Na początku najważniejszy jest wywiad z klientem, ustalenie jego celów biznesowych. Zazwyczaj przedstawiamy kilka wariantów działań. Następnie na bazie danego wyboru układany jest konkretny plan dalszych działań.

2

Działania

W przypadku pozycjonowania działania zaczynamy od optymalizacji oraz pomocy w poprawie treści na stronie. Następnie serwis jest linkowany – dzięki mocniejszej domenie powinien pojawiać się na więcej zapytań co przekłada się na ruch.
Jeśli prowadzone są kampanie reklamowe to zaczynamy od przeprowadzenia kampanii testowych. Prowadzone są na mniejszym budżecie. Mają one na celu dobranie najlepszych fraz oraz grup odbiorców tak by później można było wykorzystać efektowniej budżet. Dalej, w trakcie trwania takiej kampanii, na bieżąco nad nią czuwamy i ją optymalizujemy, usuwając niekonwertujące frazy, korygując same reklamy (ich treści i grafiki) itd.

3

Raportowanie, konsulting

Kładziemy nacisk na bieżącą współpracę oraz raportowanie naszych działań. Klient wie jakie są efekty oraz co zostało zrobione. Dzięki analityce i założeniu celów oraz zdarzeń operujemy na konkretnych liczbach. Jesteśmy też na bieżąco do dyspozycji w ramach pytań i wątpliwości związanych z rozwojem firmy i jej promocji w internecie. Mamy na koncie współpracę z kilkuset firmami z różnych branż i chętnie dzielimy się tymi cennymi doświadczeniami z naszymi klientami.

warto wiedzieć

Pozycjonowanie lokalne w Oleśnicy

Wielu naszych klientów to małe i średnie firmy handlowo-usługowe, działające w danym regionie.

Pozycjonowanie oraz reklamy Adwords i Facebook pozwalają tak skoncentrować działania, by skupić się na zdobywaniu klientów np. tylko z Oleśnicy i okolicznych mniejszych miejscowości w określonym sąsiedztwie lub też z całego województwa dolnośląskiego.

Zależnie od budżetu na marketing, którym dysponuje firma, dopasowujemy plan działań tak by jak najszybciej sprowadzić ruch. Zazwyczaj dzielimy działania na reklamy i pozycjonowanie. Reklamy pozwalają sprowadzić ruch od razu i nawet przy niewielkim budżecie można zrobić podstawowe kampanie reklamowe.

Dobrym uzupełnieniem działań reklamowych jest pozycjonowanie. Tutaj dużą rolę odgrywa dobra struktura strony uwzględniająca sposób szukania użytkowników oraz treści. Pomagamy w napisaniu treści tak by strona była atrakcyjna dla odwiedzającego oraz aby osiągała wysokie pozycje.

Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym różnych branż – lekarzy, przychodni, księgowych, adwokatów, firm usługowych i wielu innych.

Kładziemy nacisk na dywersyfikację źródeł ruchu, najczęściej przez połączenie pozycjonowania oraz reklam, ale mogą to być też inne kanały. Graf z boku prezentuje kanały ruchu dla strony. Jak widać reklamy oraz wejścia organiczne (z pozycjonowania) to tylko jedne z kilku kanałów. Mamy też odesłania (mogą być z innych stron jak blogi czy Ceneo), wejścia bezpośrednie, wejścia z profili social i inne.

Skupienie się na wszystkich z nich jest trudne dlatego pomagamy zacząć od kilku podstawowych, a później w miarę rozwoju współpracy doradzamy dalsze działania.

kanały-ruchu

pomoc na bieżąco

Konsulting dla twojego biznesu

W ramach współpracy osoba prowadząca projekt jest dostępna zarówno telefonicznie jak i mailowo. Jest też możliwość przeprowadzenia konferencji skype czy spotkania się osobiście u nas lub w siedzibie firmy na terenie Oleśnicy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu przy marketingu dla kilkuset firm z różnych branż jesteśmy w stanie doradzić w bieżących sprawach jak np. doboru najlepszego oprogramowania przy zmianie strony, znalezieniu copywriterów, analizie konkurencji, wyborze produktów do promowania itd.

Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży w firmach naszych Klientów. Stąd służymy aktywnie pomocą tak, by odnieśli oni sukces.

Pozycjonujemy też sklepy internetowe z miast jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt