o firmie carted - zdjęcie

Ludzie carted

Ciągle jesteśmy ciekawi i kierujemy się pragnieniem rozwoju.
 Nie wierzymy w standardowe rozwiązania, a jedynie w takie które pasują do potrzeb konkretnego klienta.

Poznaj

Zespół SEO

Poznaj nasz zespół SEO. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, które zdobywali przy setkach projektów.

szymon-spychala

Szymon Spychała – specjalista SEO

Współzałożyciel carted. Jego pasją jest marketing internetowy oraz możliwości rozwoju biznesu jakie daje, szczególnie w obszarze e-commerce.

Przygodę z marketingiem zaczął w 2012 roku od pracy jako specjalista SEO. Interesuje się różnymi strategiami budowy ruchu oraz zwiększania sprzedaży. W carted odpowiada za prowadzenie działań SEO – strategie linkowania oraz optymalizacje.

Swoją pracę lubi najbardziej za możliwość pomocy biznesom z różnych branż oraz współpracę z ciekawymi ludźmi.

Łukasz Tomaszczyk

Łukasz Tomaszczyk – specjalista SEO

Łukasz swoją przygodę z SEO zaczął w 2008 roku, gdzie pierwsze kroki w branży marketingu internetowego stawiał w jednej z największych Agencji w kraju. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę, którą wykorzystuje w projektach, które prowadzi. Od ponad 3 lat właściciel sklepu internetowego, który z sukcesem prowadzi. Właśnie dzięki prowadzeniu własnego ecommerce świetnie rozumie problemy właścicieli sklepów i stara się dopasowywać strategię do ich potrzeb. Z swoimi klientami stara się nawiązywać relacje partnerskie – co bardzo pomaga w codziennej współpracy. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

konrad-margalski-specjalista-seo

Konrad Margalski – specjalista SEO

Specjalista ds. SEO z zawodu i zamiłowania, inżynier informatyki z wykształcenia. Przygodę z SEO zaczął od pozycjonowania własnych stron internetowych w 2015 roku, natomiast zawodowo zajmuje się tą działką od 2017 roku. Jak sam twierdzi, wszystkiego co potrzebne do pracy zawodowej nauczył się w Carted. Pełni rolę kompleksowego Specjalisty ds. SEO – zarządza projektami klientów, jak i kontaktuje się z nimi odpowiadając na wszystkie nurtujące ich pytania. Posiada dobry background techniczny, a poza SEO ma podstawy: programowania, grafiki, UI, UX, copywritingu, analityki.

copywriter seo

Anastasiia Pugachova, copywriter

Swoje pierwsze teksty SEO Anastazja napisała w języku rosyjskim w 2013 roku, tuż po ukończeniu magisterium filologii. Współpracowała w trzech ukraińskich firmach SEO jako copywriter oraz redaktor tekstów. Po 5 latach pobytu w Polsce potrafiła przekonać nas w praktyce, że równie dobrze pisze w naszym języku o sukniach ślubnych, ubraniach dziecięcych, jak i wierceniu poszukiwawczym gazu i węgla. Jest w Carted od sierpnia 2020 roku, tworzy treści na potrzeby naszych klientów i równolegle szkoli się w zakresie SEO i marketingu internetowego. A w czasie wolnym od pracy i rodziny zajmuje się muzyką – własną oraz ulubionych zespołów rockowych.

Poznaj

Zespół PPC, analityka, UX

Poznaj naszych specjalistów od reklamy internetowej. W carted pracują pasjonaci marketingu internetowego, którzy dobrze rozumieją potrzeby i cele klientów.

maciej-gruzlewski

Maciej Grużlewski, specjalista ds reklam PPC, analityki internetowej

Maciej Grużlewski jeden z założycieli Carted. Analityka, Google Ads, Social Ads. Pomimo wyedukowania się na gospodarza przestrzennego i 10-letniego doświadczenia w branży turystycznej zdecydował się ukierunkować życie zawodowe pracy w IT. Z komputerem związany od zawsze zaczynając od Atari. Zbierał doświadczenie zawodowe na stanowiskach Specjalisty do spraw SEO oraz jako Programista PHP.

Andrzej Gomołysek – specjalista PPC, UX, SXO

Współzałożyciel carted. Andrzej lubi widzieć serwis w wynikach wyszukiwania i myśleć w jaki sposób przeprowadzić użytkownika od tego samego widoku aż po stronę z potwierdzeniem zakupu, a potem ściągnąć go tam z powrotem, żeby kupił więcej… więcej… WIĘCEJ!!! Nie lubi linkować. Na całe szczęście w Carted inni robią to za niego.
Jego koniki to SXO i UX, czasem też Ads. Po części też PZPN, bo po godzinach jest trenerem piłki nożnej.
Ukończył administrację i ekonomię, ale dumnie podkreśla fakt, że nie przepracował w tych branżach ani minuty. Nic dziwnego, że jego dyplomy leżą głęboko w szufladzie. O ile nie zginęły przy ostatniej przeprowadzce. Za to świadectwo ukończenia podyplomówki z UX nosi dumnie na sercu.

przemyslaw-gruzlewski-specjalista-ppc

Przemysław Grużlewski – specjalista Google Ads, Facebok Ads

Człowiek orkiestra podróżnik, kucharz, historyk-archiwista, pracownik administracji. Różnorodność doświadczeń zawodowych zaowocowała unikalną wiedzą na temat prowadzenia działań reklamowych i związanych z nimi wyzwań. W Carted od sierpnia 2019 r, gdzie pod czujnym okiem pozostałych członków załogi szybko przekształcił się z nieopierzonego żółtodzioba w specjalistę od Adsów, a wszystko wskazuje, że na tym nie poprzestanie. Każda nawet najbardziej nietypowa branża, którą trzeba promować działa na niego niezwykle motywująco.

Jak sam twierdzi mimo, że każdą ze swoich wcześniejszych prac lubił teraz dopiero czuje, że odnalazł to czego szukał i nawet w poniedziałek rano wstaje z uśmiechem na twarzy

Dział handlowy

Zainteresowany współpracą z nami? Poznaj nasz dział handlowy, który przybliży Ci możliwość współpracy z nami:

Bartosz Katolicki - opiekun klienta

Bartosz Katolicki, opiekun klienta

Z wykształcenia politolog oraz dziennikarz.
Zawodowo – od zawsze opiekun klienta.
Po szeregu doświadczeń zawodowych przyszedł czas na nowe wyzwania i zupełnie nową dla mnie branżę, w którą mocno wierzę.
Zajmuję się relacjami Carted – Klient, Klient-Carted.
Zależy mi, by współpraca między nami była nie tylko miłym doświadczeniem, ale także wymiernym w skutkach sukcesem naszych Klientów
Prywatnie miłośnik i promotor jamajskiej muzyki, kucharz, rowerzysta.

Dołącz do nas

Specjalizujemy się w kompleksowym marketingu internetowym. Pomagamy sklepom internetowym, lokalnym biznesom, firmom w Polsce i za granicą.

Każdy serwis jest unikalny i staramy się dobrać najlepszą strategię, która pozwoli szybciej się rozwijać. Współpracę zaczynamy od audytu i ustalenia celów, na bazie tego ustalamy dalsze działania.

W miarę możliwości działamy na różnych frontach jak pozycjonowanie, reklamy Adwords, reklamy w social mediach i inne. Jeśli masz ograniczony budżet to możemy zacząć od jednego kanału – np. ruchu bezpłatnego i pozycjonowania i później dodawać kolejne.