LOADING

O nas

Powiedz Jak

Możemy Tobie pomóc

Specjalizujemy się w kompleksowym marketingu internetowym. Pomagamy sklepom internetowym, lokalnym biznesom, firmom w Polsce i za granicą.

Każdy serwis jest unikalny i staramy się dobrać najlepszą strategię, która pozwoli szybciej się rozwijać. Współpracę zaczynamy od audytu i ustalenia celów, na bazie tego ustalamy dalsze działania.

W miarę możliwości działamy na różnych frontach jak pozycjonowanie, reklamy Adwords, reklamy w social mediach i inne. Jeśli masz ograniczony budżet to możemy zacząć od jednego kanału – np. ruchu bezpłatnego i pozycjonowania i później dodawać kolejne.

Doświadczeni specjaliści

Dobry marketing sklepu to pozycjonowane uzupełnione o działania reklamowe. Prowadzimy skuteczne kampanie Adwords. Dzięki spełnieniu wielu rygorystycznych wymogów dotyczących między innymi wielkości prowadzonych kampanii uzyskaliśmy status i certyfikat Partnera Google.

Stawiamy też na ciągłą edukację i rozwój, co potwierdzają certyfikaty zdobyte w Akademii Google.

Kładziemy

Nacisk na analitykę

Nowoczesne działania marketingowe nie mogą obejść się bez analityki. Każdy klient ma u nas wsparcie w tym zakresie. Konfigurujemy Google Analytics oraz cele i zdarzenia w Google Tag Managerze. Następnie przygotowujemy raport z Google Data Studio, który w czytelny sposób pozwala śledzić ruch i zdarzenia na stronie oraz oceniać postęp prac.

Analityka to też nieoceniona pomoc przy analizie ruchu i wprowadzaniu zmian na stronie. Pozwala podejmować decyzje w oparciu o konkretne dane a nie o intuicję.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów opartych na różnych CMSach.
  • Kładziemy nacisk na techniczne SEO, tak by sklep był jak najlepiej zoptymalizowany dla wyszukiwarek.
  • Dbamy o jakość i tematyczność dodawanych linków.
  • Zapewniamy konsulting w ramach usługi.

Sklepy internetowe

Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji sklepów internetowych opartych na różnych skryptach. Optymalizacja techniczna sklepu jest bardzo ważna, wiemy jak zrobić ją dobrze.

Poniżej przykłady popularnych sklepów, które pozycjonowaliśmy w przeszłości. Jeśli jednak Twój sklep jest na innym oprogramowaniu to też sobie poradzimy.

Zobacz

Jak pomogliśmy

Sprawdź, jak pomogliśmy innym sklepom internetowym.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu. Napisz o swoim sklepie internetowym i przedstawimy Ci naszą ofertę współpracy.