class="page-template-default page page-id-2677 mega-menu-primary-menu default default-layout theme-accent wpb-js-composer js-comp-ver-5.1 vc_responsive"
LOADING

O nas

Spadochroniarze z jednej z największych agencji SEO w Polsce. Łącznie wypozycjonowaliśmy kilkaset serwisów. Z każdej branży – od sklepów sportowych, sklepów z fototapetami, poprzez firmy transportowe, wypożyczalnie samochodów aż po serwisy noclegowe czy strony z branży bankowości.

Zaczęło się od fioletowej piłeczki antystresowej. Rzucaliśmy nią między sobą. Nie żeby się odstresować, mieliśmy dosyć. Widzieliśmy że nasi klienci nie potrzebują kolejnej porcji linków. Zauważyliśmy że brakuje im doradztwa, nie wiedzą jak zwiększyć konwersję, co to wartościowa treść, nie mają czasu dopracować stron, brak im pomysłów na rozwój w internecie. Jak wiele osób prowadzących własną działalność, mają sto problemów, podatki, ZUSy i inne zmartwienia.

Kolejna pula linków nie była tu rozwiązaniem. Przy masie klientów na głowę nie mieliśmy czasu, by zająć się poważniej ich serwisami.

To nie było to. Wiedzieliśmy, że nasi Klienci potrzebują carted.

Pod marką carted staramy się prowadzić działania zgodne z naszymi przekonaniami – na pierwszym miejscu jest Klient, a nie liczby i wyniki roczne agencji. Nasze zarobki chcemy powiązać z zarobkami Klientów i ich sukcesami, a nie liczbą klientów, których pozycjonujemy.

Czy kolor przycisku może mieć wpływ na sprzedaż? Tak. Czy dobrze zredagowane opisy ofert wpływają na konwersję? Tak. Długi ogon? Tak, działa. Długo można by wymieniać. Testy A/B pomogą tutaj wydobyć ze strony maksimum potencjału.

Tym właśnie się zajmujemy.

Dbamy o ruch. Dbamy o to, co się dzieje z nowymi użytkownikami. Czy dzwonią? Czy kupują?

Warto nas mieć w swoim narożniku.

Jesteśmy całkiem nieźli w te klocki