Przedstawiamy ofertę na pozycjonowanie i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Białoruś. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie polskich firm reklamą usług i sklepów e-commerce na Białorusi przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą optymalizacji oraz reklam. Mamy doświadczenie i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA NA BIAŁORUSI

W Białorusi są jedni z najbardziej wykształconych ludzi na świecie, praktycznie każdy jest wysoko wykwalifikowany oraz pracowity. Jedynie 10% mieszkańców nie ma wykształcenia wyższego ani średniego. Jest tam bardzo dobrze zorganizowany system szkolenia, jak i wysoki poziom usług i przemysłu, co pozwala na wydajną pracę niemal we wszystkich branżach gospodarki.

Białoruś posiada rozwinięta infrastrukturę logistyczną, jak i transportową – niezwykle dużą sieć transportu lotniczego, drogowego i kolejowego. Autostrady w Białorusi tworzą ważny element dla europejskiego systemu transportowego. Ten kraj szczególnie dba o stworzenie otwartych, komfortowych i korzystnych warunków do prowadzenia biznesu. Obecnie Białoruś jest w ścisłej czołówce na świecie w odpowiednim kształtowaniu się ustawodawstwa. Białoruś, w przeciwieństwie do Rosji, zachowała największe krajowe przedsiębiorstwa jako własność państwową, co pozwoliło, w znaczny sposób zwiększyć produkcyjny potencjał państwa i zachować konkurencję międzynarodową.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Chcąc zdobyć nowych klientów na obszarze Białorusi nie zawsze powinniśmy działać w sposób tradycyjny. Znacznie bardziej skuteczne i efektywne okazują się działania marketingowe z wykorzystaniem Internetu. W ten sposób znacznie więcej osób, czyli potencjalnych klientów z terenu Białorusi dowie się o istnieniu naszej marki i w ten sposób będzie mogła skorzystać z naszych usług.

Białoruś to miejsce, w którym młodzi ludzie spędzają bardzo wiele czasu w Internecie. Tym samym to właśnie Internet jest idealnym środkiem przekazu. Zauważyć warto, że decydując się na przekaz marketingowy za pośrednictwem mediów społecznościowych dajemy możliwość naszym klientom skontaktowania się z nami bezpośrednio. Tym samym klienci będą mogli mieć wpływ na budowanie naszej marki, wskazując nam jej mocne i słabe strony. Warto korzystać także z pozycjonowania stron internetowych, aby dzięki temu dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i klientów.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych krajach. To pozwoliło nam przygotować autorskie metody działań. W skrócie:

 • jakie linki działają, jak linkować nawet przy ograniczonym budżecie,
 • które kanały marketingowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań reklamowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych najlepszych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni fachowo poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – BIAŁORUŚ

Białoruś to kraj reżimowy, ale jednak jest nim zainteresowanie biznesowe. W kraju tym można prowadzić spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjne. Mogę to być otwarte spółki akcyjne lub zamknięte spółki akcyjne. Spółki z o.o. nie podlegają białoruskiemu prawu papierów wartościowych, co jest dużą zaletą i sprawia, że takie spółki są popularne.

 

Podatki są państwowe i lokalne, o czym każdy przedsiębiorca musi wiedzieć. Na Białorusi są trzy stawki VAT – 0, 10 i 20 procent. Akcyza obowiązuje na tytoń i alkohol. Inwestowanie na Białorusi to dostęp do 500 milionów klientów na wschodzie, wliczając w to między innymi Rosję, Armenię i Kazachstan. Białoruś jest bramą do biznesu na wschód, a coraz więcej osób docenia takie biznesowe możliwości. Białoruś to kraj z wielkim potencjałem gospodarczym. Warto tworzyć firmy usługowe, produkcyjne, przywozić towary i sprzedawać je. Media społecznościowe pozwolą wypromować firmę w tym kraju, warto zatem poświęcić na to czas i zyskać naprawdę dobre przychody.Często

Zadawane pytania

 • Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

  W naszej firmie jest wielu fachowców z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych nisz. Na tę chwilę w Carted obsługujemy ponad 100 klientów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pracowaliśmy już przy projekcie związanym z Twoją branżą.

 • Czy jest możliwość działań na kilka krajów? Czy mogę liczyć wtedy na lepszą ofertę?

  Tak, istnieje taka możliwość. W razie zainteresowania takim rozwiązaniem – postaramy się przedstawić zbiorczą ofertę, która będzie korzystniejsza niż w przypadku osobnych wycen.

 • Czy do wyboru mam tylko pozycjonowanie albo reklamy?

  Tak. Zawsze polecamy klientom wybór pakietu – SEO + prowadzenie reklam w celu uzyskania najlepszych wyników, ale jeśli chcesz wybrać tylko jeden z nich} to jest taka możliwość.

 • Skąd wiem na co przeznaczacie budżet?

  Dokładne wykorzystanie budżetu rozpisujemy w ofercie, którą przedstawiamy przed podjęciem współpracy. Zazwyczaj jednak jest to podział: ponad 60% przeznaczane w linkowanie, pozostały procent to koszt obsługi projektu. Wszystkie dodane linki i działania raportujemy w Data Studio, więc masz wgląd do tego, na co wydawane są budżety.

 • Czy przeprowadzacie analizę konkurencji?

  Tak. W każdym przypadku po rozpoczęciu działań przystępujemy do analizy konkurencji. Chcemy wiedzieć co robi konkurencja, jakie działania wykorzystuje by polepszyć widoczność w wyszukiwarce czy też jakie kanały reklamowe wykorzystują.

 • Czy prowadzicie reklamy, pozycjonujecie też w innych krajach?

Tak, sprawdź pozycjonowanie i reklama Stany Zjednoczone, pozycjonowanie i reklama Niemcy, reklama Rosja, pozycjonowanie i reklama Szwajcaria.