fbpx

prowadzenie reklam

Google Ads

Kampanie Google Ads to usługa dla sklepów i stron internetowych, dzięki której Twoja oferta będzie wyświetlać się w największym środowisku reklamowym na świecie.

Pokaż się potencjalnym klientom i rozwijaj swój biznes:

  • precyzyjne targetowanie,
  • kontrola kosztów,
  • odpowiednia strategia,
  • specjalistyczna optymalizacja,

pozwalają na skuteczną promocję produktów i usług w Google.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz zostać liderem na rynku. Poprowadzimy dla Ciebie skuteczną reklamę w Google Ads.

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Opinie

Co mówią o nas nasi Klienci

Carted wsparło nas w ustaleniu długofalowej strategii SEO dla naszych własnych stron. Była to rzeczowa, niezwykle profesjonalna i, co dla nas jako projektantów UX istotne, skoncentrowana na użytkownikach, współpraca. Jeśli poszukujesz zespołu, który pomoże ci w zrozumieniu i wdrożeniu dobrych praktyk SEO, a przy okazji mówił będzie normalnym i przyjaznym językiem, to możesz nie szukać dalej.

Leszek Zawadzki

The Rectangles

Z firmą Carted współpracujemy już od ponad roku. W tym czasie udało się wykonać szybko i profesjonalnie prace, które zapewniły rozwój mojej firmie. Firmy, z którymi współpracowałem wcześniej, nie były w stanie tego osiągnąć. Carted cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, sprawnym kontaktem, kulturą, wysokim profesjonalizmem i pomysłowością. Z całą odpowiedzialnością polecam Carted wszystkim, którzy oczekują wyższego poziomu obsługi w przystępnej cenie.

Jan Paradowski

Paradowski Medical Group sp. z o.o.

Od Carted.pl otrzymałam obszerną pomoc w zakresie optymalizacji, pozycjonowania jak i budowy ruchu na moim blogu, co przełożyło się na lepsze pozycjonowanie strony oraz poszczególnych treści w wyszukiwarce jak i poprawę statystyk bloga. Dzięki zaleceniom jakie otrzymałam od firmy, potrafię znacznie lepiej samodzielnie zadbać o wpływ publikowanych treści na pozycjonowanie oraz dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Poza wysokim profesjonalizmem i skutecznością, Carted.pl wyróżnia się również bardzo dobrą komunikacją z klientem.

Ula Fiedorowicz

autorka bloga The Adamant Wanderer

Nasz cennik

Budżet reklamowywynagrodzenie
do 10 000 zł15% budżetu – nie mniej niż 800 zł netto/mc
10 001 – 20 000 zł1500 + 10% powyżej 10 000 zł
20 000 złOferta indywidualna

Przykłady:
1.
Twój budżet reklamowy reklamowy wynosi 4000 zł. Opłata za prowadzenie kampanii będzie stała i wyniesie 800 zł

2. Twój budżet reklamowy wynosi 8000 zł. Opłata za prowadzenie kampanii będzie uzależniona od wysokości budżetu i wyniesie 1200 zł (15% z 8000 zł = 1200 zł)

3. Twój budżet reklamowy wynosi 15 000 zł. Opłata za prowadzenie kampanii będzie uzależniona od wysokości budżetu i wyniesie 2000 zł (maksymalny koszt drugiego progu 1500 zł + 10% z 5000 = 2000 zł)

4. Twój budżet reklamowy wynosi więcej niż 20 000 zł – porozmawiajmy, przedstawimy indywidualną propozycję rozliczenia.

W pakiecie taniej! Prowadzenie Google & Facebook Ads

Dlaczego warto?

Dzięki działaniom reklamowym w Google Ads możemy:

Skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Reklamy w Google Ads pozwalają na dotarcie do użytkowników, którzy już szukają oferowanych przez Ciebie produktów i usług. Wystarczy się im pokazać.

Precyzyjnie kontrolować koszty.

Kampanie reklamowe w Google Ads pozwalają na precyzyjną kontrolę budżetu reklamowego. Dostosowując stawki do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku, zapewniamy naszym klientom elastyczność finansową i komfort działania.

Szczegółowo kierować reklamę.

Chcesz, żeby Twoja reklama wyświetlała się tylko osobom w konkretnym mieście? Z Twojej usługi mogą skorzystać tylko osoby w określonym wieku? Dzięki Google Ads możemy tworzyć reklamy według precyzyjnych parametrów. To skuteczna inwestycja w widoczność dla potencjalnych klientów.

Monitorować efektywność.

Dzięki działaniom w środowisku Google Ads możemy prowadzić szerokie analizy wyników kampanii reklamowych. To pozwala na skuteczną optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności działań marketingowych.

Zapewnić natychmiastową widoczność. 

Reklamy w Google Ads pojawiają się w wynikach wyszukiwania od razu po uruchomieniu kampanii. Pełna widoczność to więcej wejść na Twoją stronę internetową i szeroka promocja oferty.

Działać wszechstronnie.

Dzięki Google Ads możemy promować Twoją firmę przy wykorzystaniu różnych formatów reklamowych, takich jak kampanie tekstowe, graficzne, produktowe czy wideo. To pozwala na wybór najlepszej ścieżki promocji.

Usługa Google Ads to świetne rozwiązanie dla każdego biznesu. Bądź widoczny dla swoich klientów.

Jak wygląda współpraca z Carted?

1. Plan działania

2. Realizacja

3. Optymalizacja

4. Raportowanie

Jakie zyskujesz możliwości?

Sprawdź, jakie możliwości wiążą się z korzystaniem z każdego z wymienionych środowisk reklamowych:

Kampanie graficzne

Kampanie produktowe

Kampanie video na YouTube

Remarketing

Kampanie karuzelowe

Kampanie zagraniczne

Dlaczego my

Bycie klientem Carted oznacza, że:

  • Twój sukces to nasz sukces.
  • Masz bezpośredni kontakt ze specjalistą, który zajmuje się kampaniami reklamowymi Twojej firmy.
  • Zachowujesz swobodę. Chcemy, żebyś był z nami dlatego, że widzisz efekty naszej pracy, a nie dlatego, że jesteś zobowiązany umową.
  • Zyskujesz pośredni dostęp do renomowanych narzędzi analitycznych i marketingowych takich jak np.: KW Finder, Senuto, Semstorm, Ahrefs czy Sembot.
  • Masz dostęp do wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów.
  • Zyskujesz w pełni indywidualne podejście do Twojego biznesu.

Narzędzia

Z jakich narzędzi korzystamy?

Skuteczny marketing to nie przypadek, dlatego nasze kampanie wykraczają poza podstawowy panel Google Ads. Informacje potrzebne do przygotowania i optymalizacji reklam czerpiemy z wielu źródeł.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami w sprawie kampanii reklamowych
Google Ads

Kontakt